fbpx

DEGINTA MEDIENA - YAKISUGI

Deginta mediena – tai kokybė, natūralumas, šiuolaikiškumas, estetika ir ilgaamžiškumas. Ji puikiai tinka fasadui, terasoms, tvoroms ir interjerui.

Iš pažiūros du nesuderinami dalykai – ugnis ir medis – sukuria išskirtinį rafinuotos prabangos produktą – anglies sluoksniu padengtą medieną. Naudojant senovinę, per amžius puoselėtą japonišką deginimo technologiją yakisugi, anglies sluoksniu padengtas paviršius apsaugo medieną nuo drėgmės, UV spindulių, pelėsio ir neleidžia veistis parazitams.

Atspari aplinkos veiksniams nenaudojant cheminių medžiagų deginta mediena ilgą laiką išliks nepakitusi, todėl nereikės išleisti begalės pinigų jos atnaujinimui, o skirtingi atspalviai suteiks unikalumo.

Gamybos metu, naudojant išskirtinę technologiją apdega medžio paviršius. Nuo kitų gamintojų mūsų technologija skiriasi tuo, kad mes medį kaitiname tol, kol jis užsidega pats. Tokiu būdu visiškai sudega minkščiausios medžio paviršiaus dalys.

degintos medienos grindys

Deginimo linija valdoma kompiuteriu, kuriuo atskirai nustatoma kiekvienos gaminio pusės temperatūra. Taip galime išgauti norimą deginimo gylį ir tolygumą. Atvėsintas medis nušveičiamas šepečiais taip išryškinant medžio tekstūrą. Paskutinis (neprivalomas) potėpis – produkto aliejavimas jūsų pasirinktu atspalviu. Kiekvienas darbas, naudojant medienos deginimo technologiją yra vienintelis ir unikalus, atlaikantis laiko ir gamtos iššūkius.

Degintos medienos savybės

Fasado spalva išlieka nepakitusi iki 10 metų.

Terasos spalvos pakitimai priklauso nuo daugelio veiksnių: terasa su stogu, be stogo, kiek dažnai būnate terasoje, kaip ja naudojatės ir pan.

Atsparumas drėgmei

Atsparumas UV spinduliams

Apsauga nuo pelėsio

Apsauga nuo kenkėjų

Ilgaamžiškumas

Spalvos

Mūsų projektai